Продам: Зчіпка зубових борін ЗБН-8Т - Купить: Зчіпка зубових борін ЗБН-8Т, Николаев - Продажа: Автобусы, спецавтотехника Николаев - 2572144

Найти
 


Объявление

Зчіпка зубових борін ЗБН-8Т - Автобусы, спецавтотехника

Код: 2572144 Создано: 04-04-2018 15:40

Продам, предлагаю: Автобусы, спецавтотехника, Украина, Николаев и область

Зчіпка зубова борона 8 метрів. Зчіпка ЗБН -8Т з тяжкими боронами на трактори ЮМЗ і МТЗ. Борона призначена для розпушування грунту, вирівнювання поверхні поля, знищення сходів бур'янів і руйнування ґрунтової кірки, обробка зернових культур на підвищених швидкостях. Зчіпки з боронами застосовуються для боронування посівів озимих і просапних парів, а також після оранки. Зчіпки навісні для борін призначена для агрегатування 8 зубових борін. призначення: -боронованіе озимих; -закладення мінеральних добрив -Закриті вологи в період передпосівного боронування -вирівнювання грунту -довсходовое і послевсходовое боронування зернових та технічних культур -Закриті ґрунтових гербіцидів. опис: Тип: навісний - Висота 1, 5м - Ширина 8м - Кількість борін - 8 шт - Балка - перетином 100х100х4 - Глибина обробки: до 9 см - Маса агрегату, кг: 950 Потужність трактора - не менше від 60 л.с. Доставка. Гарантія.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Татьяна
 
Контактный телефон: 0997098938
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки